Olympus Tough: Macera için tasarlanmış bir kamerayla her aksiyon deneyimini yakalayın.

TG-6, koşullar ne olursa olsun yolculuğunuzun her anını yakalamak için ideal ortağınızdır. En son amiral gemisi Tough kamera, olağanüstü anlarda yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar söz konusu olduğunda güvenilir arkadaşınızdır. Bir gün kayalık bir dağ yoluna çıkın, ertesi gün tüplü dalış yapın ve yolun her adımında muhteşem çekimler yapın. Eşsiz özellik kombinasyonlarıyla dolu Tough kameralar, her heyecan verici anın en küçük ayrıntısını ve en parlak renklerini yakalar. Kırmızı veya siyah renklerde mevcut olan TG-6, her zaman yanınızda olmasını isteyeceğiniz kameradır.

Zorlu şartlarda deneyiminizi genişletin… ... yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için çok çeşitli kullanışlı aksesuarlarla. Kameranızdan en iyi şekilde yararlanın! LED ışık kılavuzları ve flaşlardan, balık gözü ve tele dönüştürücü lenslerden sağlam kasalara ve çok daha fazlasına kadar çok çeşitli aksesuarlar, bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar. Bu aksesuarlarla yaratıcılığınız sınır tanımayacak.

Sınıfının en iyisi görüntü kalitesi Güvenilir, zor şartlarda performans Sualtı maceraları En küçük ayrıntıyı yakalayın
En çılgın maceralarınızda, sonra ne olacağını asla bilemezsiniz. Son derece zorlu aydınlatma koşullarıyla nasıl başa çıktığınız, harika görüntüler elde etmenin anahtarıdır. Görüntü sensörü, her zamankinden daha iyi bir görüntü kalitesi için üstün yüksek hız ve yüksek hassasiyet performansı sunar. Düşük ışık koşullarında bile fotoğraflarınız her zaman parlak ve güzel olur. TG-6 su geçirmez (15 m), darbeye dayanıklı (2.1 m), ezilmeye (100 kgf), donmaya (-10°C) ve toza dayanıklı olup, planladığınız her şeye karşı dayanıklıdır. Aşırı sıcaklık değişiklikleri genellikle lenslerde yoğuşmaya neden olur. TG-6'nın çift bölmeli koruyucu camı bunu engeller, böylece ne olursa olsun çekim yapmaya devam edebilirsiniz.

Tough performansı ve yüksek kaliteli lensi ile TG-6 size su altı dünyalarını 15 m derinliğe kadar keşfetme özgürlüğü verir. Geniş aksesuar yelpazesini kullanarak 45 m derinliğe kadar inebilirsiniz. Sualtı beyaz dengesi modları, mikroskop modları ve Sualtı HDR ile su derinliği ne olursa olsun resimleriniz güzel bir şekilde canlanacak.

Gözlerinizin sınırlarının ötesine seyahat edin! Çıplak gözün göremediği nesneler, maksimum 7x görüntü büyütme sayesinde artık nefes kesici ayrıntılarla yakalanabilir. Mikroskop modu, kameranın 1 cm'ye kadar yakın nesneleri yakalamasını sağlar. Mikroskoptan bakıyormuşsunuz gibi görünen sansasyonel yakın çekimler oluşturun.
Her anı 4K olarak yakalayın Takip edin ve paylaşın TruePic VIII Zoom lens
En son görüntü teknolojisi sayesinde her ayrıntıyı mükemmel anda yakalayarak etkinliklerinize hayat verin. 4K video, en sevdiğiniz anların nefes kesici görüntülerini kaydetmenize olanak tanır. Şaşırtıcı derecede yüksek çözünürlükte her küçük hareketteki canlılığı görün. Yerleşik alan sensörü, pusula okumaları ve sıcaklık verileri gibi izleme bilgilerini kaydeder. Bu verileri içeren resimleriniz, TG-6'nın yerleşik Wi-Fi ve OI.Share becerileri aracılığıyla akıllı telefonunuza aktarılabilir ve anında sosyal medyada paylaşılabilir. Ek olarak, OI.Track uygulamasında bir izleme verisi kaplamasıyla videolar oluşturmak için verileri bağlayabilirsiniz. Tough TG-6, Olympus OM-D E-M1 Mark II'den miras kalan TruePic VIII görüntü işlemcimizi içerir. Geliştirilmiş görüntü işleme algoritması, özellikle düşük ISO duyarlılığında çekim yaparken, düşük kontrastlı alanlarda daha yüksek görüntü çözünürlüğü sağlar. Ve 12 megapiksel ile resimleriniz her zamankinden daha muhteşem olacak. Güçlü yakınlaştırma işlevleriyle TG-6, uzaktaki nesnelerin hem geniş açılı hem de yakınlaştırılmış çekimlerini yapmanızı sağlar. 4x optik yakınlaştırmaya ek olarak, 2x dijital tele dönüştürücü, maksimum 8x yakınlaştırma sağlar. Size en üst düzey Zorlu deneyimi sunmak için mevcut birçok aksesuardan biri olan TCON-T01 Tele Dönüştürücü ile bunu genişletebilirsiniz.